רומאו ואמא


הצגה חמישית בסדרה

קומדיה ישראלית חדשה
התיאטרון הקאמרי
 מאת גור קורן וגלעד קמחי
במוי: גלעד קמחי
משתתפים:  דולב אוחנה, אלעד אטרקצ'י, רועי אסף, אסנת בן יהודה, ניסו כאביה, שמחה ברבירו, ענת מגן שבו, מזל קטי מלכה/נאוה לוי, שרה פון שוורצה,  גור קורן,  דוד שאול אדוה רודברג,. 
ילדות: אמילי מלישבה, ליה עמרם רוקח, קלואי מרואלי 

לעיירת הפיתוח "תקוות" שבדרום הארץ קרה נס: ששי בן עטר, הכוכב הכי גדול שיצא מהעיר חוזר עכשיו ל"תקוות" כדי לבחור נער מקומי שיגלם את "רומיאו" בהפקה נוצצת של "רומיאו ויוליה". 
מולי מלכא, הנער הכי מוכשר בתקוות, כמעט ומקבל את התפקיד הנחשק אבל בשורות רעות לגבי מצבה הבריאותי של אימו זורקות את מולי מהבמה הנוצצת אל המציאות הקשה. הדבר היחיד שנותר לו לעשות כדי לתת לאמא שלו קצת תקווה הוא... לשקר לה שקיבל את התפקיד הנכסף. 
המצב אליו נקלע מולי יוצר קומדיה  של שקרים שרק מסבכים אותו יותר ויותר, ולמרות זאת מולי מצליח לסחוף אחריו את חבריו, משפחתו והעיירה כולה כדי לתת לאימו כמה רגעי אושר. זה סיפור על אהבה כל כך גדולה בין ילד לאמא שלו, אפילו גדולה יותר מאהבתם של רומיאו ויוליה. 
הקומדיה החדשה של הצמד גור קורן וגלעד קמחי (יוצרי "המוגבלים" ו"השחקנית") משלבת צחוק ורגש וכמו גם ביקורת על עולם הריאליטי והכוכבים לרגע שהופכים להיות גיבורי התרבות שלנו.מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
11.04.2019 חמישי 20:30 הזמן
13.04.2019 מוצ"ש 21:00 הזמןחוברת עונת המנויים  2017-2018